22 Ekim 2008 Çarşamba

Canvastar'dan 2009 Tablo Takvimler...


"Aşağıdaki metin www.artimetre.com sanat haber portalından alınmıştır."

2009 yaklaşıyor. Firmalar promosyon çalışmalarını hızlandırdı ve yeni yıl hazırlıklarına başladılar. Canvastar ilk defa geçen sene lansmanını yaptığı "Tablo Takvim"lerinin bu sene yeni çeşitlerini sevenleri ile buluşturacak.
Tuval üzerine dijital baskı konusunda uzman olan Canvastar, kurulduğu günden bu yana yenilikler yapmaya ve ürün yelpazesini geliştirmeye devam ediyor. Çağdaş yerli sanatçıları portföyüne katarak son derece özgün bir koleksiyon oluşturan kurum bu anlamda Türkiye'de art print sektöründe çok büyük bir boşluğu dolduruyor.

Dünya'da ilk defa Canvastar tarafından uygulanan "Tablo Takvim"lerin firmaları klasik promosyon anlayışlarından uzaklaştıracağına inanıyoruz. İşin içine daha çok estetik gireceği ve takvimler istenilen görsele göre düzenlenebileceği için isteyen istediği görseli tablo takvim haline getirebilecek.

İster kendi kurumunuza ait görselleri gönderin, ister Canvastar portföyündeki takvimlerden bir tercihte bulunun, elinize ressam tuvaline basılmış "Tablo Takvim" leri aldığınızda çok şaşıracaksınız.

Canvastar 2009 yılı "Tablo Takvim" çeşitlerine ulaşmak için http://www.canvastar.com/ u ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Canvastar tablo takvimlerini bu sene Promotürk Promosyon fuarında 23-26 Ekim tarihleri arasında Hall 5 - D24 no'lu stand da ziyaret ederek bizzat izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok: