Ana içeriğe atla

Hakkımızda

TANITIM
Plastik sanatlar alanında yaklaşık 30 yıllık tecrübemizle siz sanatsever dostlarımıza seçkin bir koleksiyon sunuyoruz. Portföyümüzün oluşturulmasında yoğun tecrübelerini ve tavsiyelerini bizlere sunan İstanbul Sanat Evi uzmanlarına teşekkür ederiz. Dünyaca ünlü ressamların eserlerinden oluşturduğumuz portföyümüz günden güne artmakta, sizlerden gelen istek ve görüşler doğrultusunda yenilenmektedir.

canvastar.com'a üye olarak, hem sunduğumuz kolaylıklardan yararlanabilir hem de gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


ÖZEL SİPARİŞLERİNİZ

Koleksiyonumuzda bulunan tablolar dışında, özel olarak tuvale posterini istediğiniz bir fotoğrafınız ya da tasarımınızı da kanvas tablo olarak sunabiliyoruz.
Bu noktada sizlere süreci anlatmak istiyoruz: Elinizdeki görsel dökümanı bize gönderdiğinizde öncelikle grafikerlerimiz tarafından hangi ebatlarda basılmaya uygun olduğu size bildiriliyor. Ayrıca, arzu ederseniz döküman üzerinde gerekli renk ve grafik iyileştirmeler yapılıyor. Son şekli ile onayınız alındıktan sonra baskıya veriliyor.
Dekorasyon amaçlı özel siparişlerinizin yanısıra, özellikle çalışmalarını sergilemek isteyen profesyonel fotoğrafçılar ve özel mekanları tasarlayan iç mimarlar için köklü deneyimimizi hizmetinize sunuyoruz. Son dönemlerde new media ve enstalasyon çalışmalarında da sanatsal bir çözüm elemanı olarak kanvas tablolarımızın kullanılmaya başlandığını duyurmak isteriz.

KALİTE ÜZERİNE

Baskılarımız, % 100 pamuk astarlı 1. sınıf tuval üzerine dijital plotter ile orijinal mürekkepler kullanılarak yapılmaktadır.
Kanvas tablolarımızı 8 farklı boyda sunmaktayız. Tablonun uzun kenar (yatay ya da dikey) ölçüsü esas alınmakta ve 50 cm ile 120 cm arasında 8 standart boy bulunmaktadır. Ancak arzu edildiğinde görsel kalitesi elverdiği oranda özel ebatlarda da üretim yapılmaktadır.

Zevkinize ve mekanınıza uygun olacağını düşündüğümüz binlerce eserle sizleri başbaşa bırakıyor ve iyi alışverişler diliyoruz.

Tel: 0216 441 47 58

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Siz Hiç 103 Ünlü'yü Aynı Tabloda Gördünüz mü ?

103 ünlü ismin yer aldığı bu tablodaki kişilerin kim olduğunu bilmeye çalışmak, ilk bakışta biraz karışık görünse de tabloya dikkatli bakıldığında pek çok tanıdık yüze rastlamak mümkün. 3 Çinli ve Tayvanlı ressam tarafından 2006 yılında yapılan ‘Discussing the Divine Comedy with Dante’ (Dante’yle İlahi Komedya’yı Tartışmak) başlığını taşıyan bu tablo İtalyan ressam Raphael’in Rönesans fresklerinden ‘The School of Athens’ (Atina Okulu)’ten esinlenerek yapılmış. 103 ünlü tablosunu satın almak için;

Bir İstanbul Aşığı; Leonardo de Mango

Haliç, 31 x 45,5 cm, 1884
Leonardo de Mango (19 Şubat 1843, Bisceglie - 27 Ocak 1930, İstanbul), İtalyan ressam

20 yaşına kadar herhangi bir eğitim görmeden resim çalıştı. 1862'de bir desen yarışmasında birincilik ödülü kazandıktan sonra Napoli Akademisi'ne girdi.8 yıl süren eğitim döneminde Mancinelli, Dominico Morelli gibi önemli hocalardan dersler aldı. 1867'de ikinci kez desen dalında büyük ödül kazanan sanatçı bilgisini genişletmek ve yeni yerler tanımak amacıyla dönemin moda eğilimleri doğrultusunda Doğu ülkelerine seyahate çıktı. 1874'te Beyrut'a yerleşti.9 yıl burada kalan sanatçı birçok portre, peyzaj ve dini konulu kompozisyonlar yaptı. Bu döenmdeki eserlerinden (Şam'da Midan Sokağı, Midan Sokağı Arkası vb) ünlü oryantalist ressam Decamps'ın etkileri belirgindir. Mango Mısır ve Trablus'a da gitmiş, Kahire, Nil Nehri, çöl, vaha ve tarihi kalıntılar konulu Afrika'nın ışıklı mistik atmosferlerini yansıtan resimler yapmıştı.

Üsküdar, 70 x 50 c…

Edgar Degas Eserleri Kanvas Tablo Olarak Canvastar'da...

Ünlü ressam Edgar Degas'ın eserlerini Canvastar portföyümüze ekledik.

Edgar Degas resimleri siz sanatseverlerin beğenisine sunulmuştur. Sitemizden vereceğiniz siparişleri evinize kapı teslim tuvale baskı olarak asmaya hazır halde gönderiyoruz.


EDGAR DEGAS ESERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ