Hakkımızda

TANITIM
Plastik sanatlar alanında yaklaşık 30 yıllık tecrübemizle siz sanatsever dostlarımıza seçkin bir koleksiyon sunuyoruz. Portföyümüzün oluşturulmasında yoğun tecrübelerini ve tavsiyelerini bizlere sunan İstanbul Sanat Evi uzmanlarına teşekkür ederiz. Dünyaca ünlü ressamların eserlerinden oluşturduğumuz portföyümüz günden güne artmakta, sizlerden gelen istek ve görüşler doğrultusunda yenilenmektedir.

canvastar.com'a üye olarak, hem sunduğumuz kolaylıklardan yararlanabilir hem de gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


ÖZEL SİPARİŞLERİNİZ

Koleksiyonumuzda bulunan tablolar dışında, özel olarak tuvale posterini istediğiniz bir fotoğrafınız ya da tasarımınızı da kanvas tablo olarak sunabiliyoruz.
Bu noktada sizlere süreci anlatmak istiyoruz: Elinizdeki görsel dökümanı bize gönderdiğinizde öncelikle grafikerlerimiz tarafından hangi ebatlarda basılmaya uygun olduğu size bildiriliyor. Ayrıca, arzu ederseniz döküman üzerinde gerekli renk ve grafik iyileştirmeler yapılıyor. Son şekli ile onayınız alındıktan sonra baskıya veriliyor.
Dekorasyon amaçlı özel siparişlerinizin yanısıra, özellikle çalışmalarını sergilemek isteyen profesyonel fotoğrafçılar ve özel mekanları tasarlayan iç mimarlar için köklü deneyimimizi hizmetinize sunuyoruz. Son dönemlerde new media ve enstalasyon çalışmalarında da sanatsal bir çözüm elemanı olarak kanvas tablolarımızın kullanılmaya başlandığını duyurmak isteriz.

KALİTE ÜZERİNE

Baskılarımız, % 100 pamuk astarlı 1. sınıf tuval üzerine dijital plotter ile orijinal mürekkepler kullanılarak yapılmaktadır.
Kanvas tablolarımızı 8 farklı boyda sunmaktayız. Tablonun uzun kenar (yatay ya da dikey) ölçüsü esas alınmakta ve 50 cm ile 120 cm arasında 8 standart boy bulunmaktadır. Ancak arzu edildiğinde görsel kalitesi elverdiği oranda özel ebatlarda da üretim yapılmaktadır.

Zevkinize ve mekanınıza uygun olacağını düşündüğümüz binlerce eserle sizleri başbaşa bırakıyor ve iyi alışverişler diliyoruz.

Tel: 0216 441 47 58

Hiç yorum yok: